Etter mye frem og tilbake føler jeg vi klarte å få prosjektet i havn. Det var mye spennende og lærerike utfordringer som å få E-post til å fungere, hvordan sette opp betalingsløsninger og integrere disse inn i Woo Commerce. Jeg føler vi som gruppe samarbeidet godt gjennom hele prossesen og hadde klare kvalifikasjoner som skilte seg ut. Noe som gjorde arbeidsfordelingen enklere over det hele. Vi lærte mye av hverandre og om selve arbeidet.
Det oppsto som sagt utfordringer. En av disse var å få E-posten vår til å samsvare med woocommerce siden vi hadde DNS epost med eget @navn noe som var slitsomt men jeg tror vi alle er glade for at vi beseiret, da det ga oss en mestringsfølelse. I tillegg var det små utfordringer med oversettelse av gitt e-post tjeneste siden malene var på engelsk og måtte oversettes i selve koden. Det var også andre små utfordringer med å sette opp siden for mobil, men med youtube tutorials og research klarte vi å få dette i havn.
Alt i alt en veldig lærerik opplevelse, som alle på gruppen tar med seg videre! Stor takk til Karl Phillip Lund for lærerike forelesninger og nyttig tip og triks samt hjelp til nettverksbygging for relevant arbeidsmarked.